IČO: 186 29 059


Kontakt:

Haima CZ se sídlem:
Klinika dětské hematologie a onkologie
V Úvalu 84
Praha 5 - Motol
15006

Tel.: 777 650 600 

FN v Motole zpříjemňuje pobyt dětským pacientům, hematologii a onkologii rozveselí „Krkouni“

1.12.2014

Fakultní nemocnice v Motole dále pracuje na zpříjemňování pobytu dětským pacientům. Prostředí na Klinice dětské hematologie a onkologie nově rozveselují kreslené postavičky „Krkouni“. Ti jsou totiž hlavním motivem na více než stovce kusů povlečení, které FN v Motole daroval vyhledávač slev Skrz.cz.

Veselé povlečení není v Motole první snahou o zpříjemnění pobytu dětským pacientům. „Krkouni“ autorky Romany Andělové ze studia ANGELart zdobí již několik let stěny oddělení dětské hematologie. K výzdobě zdí se nyní přidá i 104 kusů veselého povlečení. „Někomu to může přidat jako maličkost, děti tu však bojují se zákeřnými a leckdy zdlouhavými nemocemi. Každé takové rozveselení je pro ně strašně důležité,“ říká Vladimír Komrska, primář Kliniky dětské hematologie a onkologie FN Motol.

Kvalitní ložní povlečení firmy Matějovský daroval FN v Motole vyhledávač slev Skrz.cz, který již v minulosti pomohl díky aktivitě svých uživatelů vymalovat dětská oddělení jihlavské a kladenské nemocnice. „Uvědomujeme si, že díky svému postavení můžeme být užiteční lidem ve svém okolí,
a byla by škoda toho nevyužít. Obzvlášť když vidíme, jak jsou naši uživatelé rádi, že se můžou do podobných projektů zapojit a přispět tak na dobrou věc,“ vysvětluje ředitel Skrz.cz Petr Kováčik.

Partnery akce jsou vyhledávač slev Skrz.cz, studio ANGELart, povlečení Matějovský a nakladatelství Fragment.  

Kdo jsou Krkouni?
Krkouni jsou projektem, který má bavit a vzdělávat děti – najdete je nejen na webových stránkách Krkouni.cz, ale také na ČT 1 v pořadu Bimbuli. Charitativním posláním Krkounů je zejména zpříjemňování pobytu malých pacientů v nemocnicích.
---------------
O Skrz.cz
Skrz.cz je největší vyhledávač akčního zboží a slev v České republice – denně svým uživatelům nabízí ty nejzajímavější a nejvýhodnější nabídky zboží a služeb ze slevových portálů, eshopů a retail letáků. Od listopadu 2014 také připravuje 2x týdně speciální „Tematické dny“ se zaměřením na konkrétní produkty. Uživatelům také nabízí služby „Ombudsmana“ a pomáhá tak řešit dotazy k nabízeným službám. Od roku 2014 Skrz.cz také podporuje a je partnerem významných online a e-commerce  konferencí.