IČO: 186 29 059


Kontakt:

Haima CZ se sídlem:
Klinika dětské hematologie a onkologie
V Úvalu 84
Praha 5 - Motol
15006

Tel.: 777 650 600 

Religion Clothing Prague

18.11.2014

Religion Clothing Prague představila novou kolekci a přispěla Klinice dětské hematologie a onkologie (FN Motol)

Religion Clothing Prague myslí na děti ...

Další ze série módních přehlídek britské streetové značky Religion Clothing se uskutečnila 13. listopadu 2014 od 19 hodin v pražském Carioca Cabaretu. Fashion show uvedla novou trendy kolekci této neotřelé módy. O kulturní vložku se postarala Sabina Křováková, Jaro Smejkal, Last Station, jedinečná vlasová show Michala Červeného a jeho Michelangelo týmu a exkluzivně pro Religion Clothing se ukázala modelka Aneta Vignerová a model Lukáš Krása, který chodí přehlídky pouze v zahraničí. Součástí programu byla také tombola o hodnotné ceny. Celým večerem provázela výborná a vtipná Veronika Sasková. Výtěžek z akce ve výši 31 814 Kč putuje Klinice dětské hematologie a onkologie 2. LF UK a FN Motol.

Religion Clothing – stylová móda plná neotřelých, originálních a provokujících outfitů. Tato značka pochází z Londýna a je inspirována „ulicí“. S Religion Clothing se ztotožňuje celá řada známých osobností, např. Rihhana, Rita Ora. V Čechách, kde se čím dál tím více prosazuje a stává se velmi populární, si získala zpěváka Jaro Smejkala, zpěvačku Sabinu Křovákovou nebo skupinu Nebe a spoustu dalších tváří showbusinessu.

„Skutečnou originalitu podtrhuje také to, že každý kousek je vyráběn jen v omezeném malém množství, většinou se dováží dva až tři kousky. Jde o módu mířenou na každého, kdo se chce odlišit, provokovat, být IN a nezapadat do davu,“ komentuje značku Soňa Čechmanová, majitelka společnosti Mestre Miorani, která má výhradní zastoupení pro ČR.

Religion Clothing myslí na děti s vážným onemocněním, proto se večírek nesl v charitativním duchu. Výtěžek z dobrovolného vstupného a z exkluzivní tomboly putuje na konto Kliniky dětské hematologie a onkologie 2. LF UK a FN Motol. V průběhu večera předala majitelka Mestre Miorani Soňa Čechmanová šek na téměř 32 000 Kč MUDr. Evě Pukančíkové z FN Motol.

Všichni účinkující doprovodného programu večera, vč. moderátorky, se zřekli svého honoráře.

Originální outfity oblékla například modelka a Česká Miss 2009 Aneta Vignerová, modelka a finalistka České Miss 2009 Julie Zugarová, Miss Tattoo Convention 2014 Leila Abdulnourová, modelka Nell Novorytová a Iva Nezavdalová. Pánskou část pak model Tomáš Ulč, Jiří Gross, Marek Volf, BlackJesus Bte, Andrew Valenta a nejžádanější český muž Lukáš Krása. O visage modelů a modelek se postaral make-up artist Pavel Kortan, o styling Jakub a Nikol Ponerovi.

Tombola byla lákavá a nabídla víkendový wellness pobyt na Monínci, poukazy na konzumaci v Carioca Cabaretu, Budha Baru, Alibi Coctail & Music Baru, restauraci u Ševce Matouče, poukaz Oliviersfood.cz, služby Lupe Art Photography, Claudie Marcekové, služby ve studiu Michelangelo Michala Červeného, vstupenky na představení v Divadle na Vinohradech, kde hraje Michal Novotný. Ceny přispěla také společnost CE-BET, Foxtrot Group, Top Trend SB, Hodiny - klenoty Skála, skupina NEBE a Last Station, a v neposlední řadě i poukazy na nákup v obchodě Religion Clothing Prague.


Více zde: http://www.mestre-store.com/news/religion-clothing-prague-predstavila-novou-kolekci-a-prispela-na-detskou-onkologii-a-hematologii-fn-motol-/

 

Za Religion Clothing Prague

Mestre Miorani s.r.o.

Soňa Čechmanová