IČO: 186 29 059


Kontakt:

Haima CZ se sídlem:
Klinika dětské hematologie a onkologie
V Úvalu 84
Praha 5 - Motol
15006

Tel.: 777 650 600 

Fashion show Religion Clothing přispěla na dětskou onkologii

19.8.2014

Britská značka Religion Clothing, kterou v ČR zastupuje firma Mestre Miorani,  představila 14. srpna v Praze v KU Baru svou novou kolekci. Módní přehlídka se nesla v duchu charitativního večírku. Výtěžek z celé akce byl darován Dětské klinice hematologie a onkologie 2. LF UK a FN Motol. Na účet kliniky se celkově vybralo 12 430 Kč. V rámci doprovodného programu se uskutečnila tombola, vydražil se vlastnoručně podepsaný dres všech hráčů aktuální sestavy AC Sparta Praha. A nechybělo ani hudební vystoupení v podání Jaro Smejkala, kapely Nebe a zpěvaček Dannie a Kristie. Celou akci moderovala Veronika Sasková.

Novou kolekci streatové značky Religion Clothing, která je inspirována „ulicí“ východního Londýna, předvedla modelka Míša Štoudková, Bláža Hlasová, Tereza Fleková, Nell Novorytová, Eliška Huráková a Miss tattoo 2014 Leila Abdulnourová. Pánské outfity pak zpěvák skupiny Nebe Petr Harazin a kytarista Štěpán Petrů, model Marek Volf, Tomáš Ulč a Tomáš Saňa. Religion Clothing je stylová móda pro všechny, co mají rádi originalitu a nevšednost. O visage modelů a modelek se postaral make-up artist Pavel Kortán a jeho tým.

V průběhu večera proběhla tombola o opravdu výjimečné a hodnotné ceny. Výtěžek z tomboly, dražby dresu AC Sparta a dobrovolného vstupného byl věnován Dětské klinice hematologie a onkologie 2. LN UK a FN Motol. Šek v hodnotě 12 430 Kč převzala za FN Motol psycholožka PhDr. Věra Reichlová.

„Vybranou částku lze dobře využít  k nákupu některých věcí, jako jsou výtvarné pomůcky či hračky, které zpříjemní našim malým pacientům dlouhý a náročný pobyt v nemocnici. Nemocné děti leží na naší klinice dlouho, některé i řadu měsíců, a tak každé ukrácení času je vítané. Zdravotní pojišťovny hradí léčbu, ale na takovéto pomůcky lze získat prostředky výhradně jen od sponzorů. Jsme opravdu rádi, že budeme moci dětem, díky vašim příspěvkům, udělat radost, protože jsme přesvědčeni, že dobrá nálada urychluje uzdravování,“ poděkoval prim. MUDr. Vladimír Komrska, CSc., Klinika dětské hematologie a onkologie FN Motol.

Celým večerem provázela moderátorka Veronika Sasková, která mimo jiné vyhlásila štědrou tombolu, v níž se objevily ceny jako Peugot 407 coupe (půjčení na jeden měsíc), voucher do tetovacího salonu Bloody Blue v hodnotě 3 tis. Kč, voucher na oblečení Religion Clothing v hodnotě 3 tis. Kč, voucher na barmanský kurzKU Baru, voucher na konzumaci v hodnotě 2 tis. Kč v KU Baru, voucher do salonu Pretty Woman and Man v hodnotě 3 900 Kč (10 terapií metody Bailine), permanentka (20 vstupů) do Fitness Station Radlice v hodnotě 2 900 Kč, voucher na nakupování se stylistou Filipem Vaňkem, voucher na kosmetiku Papilio v hodnotě 1 tis. Kč, voucher na make-up od Pavla Kortána v hodnotě 2 tis. Kč.


Více informací na:

https://www.facebook.com/ReligionClothingPraha?fref=ts

http://www.mestre-store.com/