IČO: 186 29 059


Kontakt:

Haima CZ se sídlem:
Klinika dětské hematologie a onkologie
V Úvalu 84
Praha 5 - Motol
15006

Tel.: 777 650 600 

Tisková zpráva k charitativní akci „2010 lampiónů štěstí z vánočního Zlína“

22. 12.2010

Sunvi s.r.o.
Marketingová společnost se zaměřením na sport, kulturu a charitu
Ředitel: Ladislav Kocián
Tyršovo nábřeží, Zlín


Ve středu 22. Prosince 2010 byla na tiskové konferenci oficiálně představena vznikající marketingová společnost Sunvi, která si vzala za cíl několik nelehkých úkolů. Kromě podpory mládežnického sportu a směřování dětí ke sportu jako takovému, je jedním z pilířů jejích zájmů také výrazná podpora charitativních organizací.
Díky takto nastavenému poslání vznikl začátkem prosince projekt „2010 lampiónů štěstí z vánočního Zlína“ a již předem bylo jasné, že jeho výtěžek bude v předvánočním období rozhodně věnován některé z organizací zabývajících se charitou.
„Haimu CZ jsme si vybrali, protože právě tato organizace, přesněji paní doktorka Reichlová a s ní spolupracující výborní lékaři velmi pomohli přímo v naší rodině a za to jsem jí upřímně vděčný.“ řekl jednatel společnosti EkoSolar František Trubačík, jeden ze zakládajících členů Sunvi.
Více než tisíc obyvatel Zlína přišlo společný projekt podpořit a po slavnostním ohňostroji vypustili 22. prosince k předvánočnímu nebi přes 2 tisíce lampiónů štěstí. Při večerním programu byla následně vyhlášena vybraná částka, kterou František Trubačík dorovnal do konečné výše 100.000 korun českých pro Haimu CZ.
„Jsme velmi rádi, že jsme touto cestou mohli Haimě pomoci a věříme, že to zdaleka není náš poslední společný projekt.“ řekl ředitel společnosti Sunvi Ladislav Kocián.